Mollagürani Mh. Vatan Cd. Fatih/İstanbul

Çalışma Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Konteyner nakliye son derece dikkatli hareket ederek titiz çalışmalar gerektiren bir alan olması münasebetiyle her girişimcinin gözü kapalı girebileceği bir alan değildir. Sektörde uzun zamandır bulunan ve son derece tecrübe kazanmış olmasının verdiği rahatlık ve öz güvene dayanarak konteyner nakliye alanında hizmet sunmaya başlayan firmamız son derece kaliteli hizmet sunarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Maddi kazanımlardan ziyade müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını sürekli bu yönde büyütüp geliştirmeye azami özen gösteren firmamız müşterilerinden gelen olumlu yönde ki memnuniyet bildirimlerini değerlendirerek hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir. Tüm sanayici ve işadamları ve üretim yapan işletmeleri ile irtibatını güncel tutarak yeni gelişmeleri sektöre anında yansıtarak sektörün nabzını tutamaya devam etmekteyiz.

Nakliye sektöründe kaliteli hizmet demek öncelikle taşıma yapan araçların kaliteli olmasını gerektirir. Bu anlamda araçların bakımına ve düzenli çalışmasına son derece özen gösteren firmamız bünyesinde bulundurduğu tır ve kamyonların sürekli yenilerek her an yüksek modelli araçlardan oluşmasına azami gayret göstermektedir. Araçların kalitesinden sonra gelen konu ise sürücülerin alanlarında tecrübeli olmasının gerekliliğidir. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimiz özel eğitime tabi tutularak her türlü donanım ve ekipman bilgisine sahip bulunmaktadır.

Araç ve sürücülerimizin kontrolü ise lojistik uzmanı arkadaşlarımızın kontrol merkezlerimiz ve ofislerimizden takip etmeleri suretiyle yapılmakta, taşıma esnasında olası muhtemel en ufak bir problemde dahi anında müdahale edilerek sorunun olabilecek en kısa sürede çözülmesi ise neticelenktedir.