Mollagürani Mh. Vatan Cd. Fatih/İstanbul

iskenderun konteyner taşımacılığı

İskenderun limanından mersin Gaziantep kayseri konya karaman ve Osmaniye’ye konteyner taşımacılığı yapmaktayız. gerekli yatırımlar yapılarak denizyolu demiryolu ve karayolu lojistik faaliyetlerini gerçekleştirebilecek noktaya ulaştırılmıştır.

iskenderun konteyner taşımacılığı

İskenderun limanında dökme gemiler  kargo gemilerin yükleme, boşaltma,  depolama ve demiryolu karayolu nakliye işleri ekipmanlar ve elemanlar ile yapılabilmektedir. 

İskenderun Limanında çoğunlukla; Suriye, Irak ve İran’a transit taşımalar ve ihracat yüklerinin demiryolu ile taşıması işleri gerçekleştirilmektedir.

iskenderun konteyner nakliye

 İskenderun’dan Erzincan – Sivas – Kayseri – Konya – Ankara ve – Samsun limanına taşıma işlerini gerçekleştirilmiştir.

 iskenderun konteyner taşımacılığı bünyesinde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite uluslarası çapta ilerlemektedir.

Nakliyede öncü , stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstelenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiyeden bütün asya ve avrupaya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.
Geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslarası düzeyde bir noktaya sahiptir.

Müşterilerimizin talepleri oğrrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren Afganistan taşımacılık yolunda kararlı adımlarla devam etmektedir. firmamız uzun yıllar afganistana taşıma yapmış büyük projelere taşımalarına imza atmış edindiği tecrübeyle sorunlara anında müdahele ederek. iskenderun konteyner taşımacılığı