İnsan Kaynakları    |    İletişim

hakkımızda

Konteyner taşımacılığının önem ve gerekliliklerini göz önünde bulundurarak nakliye sektörüne Mersin Konteyner Nakliye ismi ile adım atan firmamız başardığı önemli işler neticesinde kısa sürede yükselerek özellikle Akdeniz, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu bölgesi illerimizde aranan ve tercihe dilen konteyner taşıma kuruluşları arasında ilk sıralarda yer edinmiş bulunmaktadır.

Yurt içi ve uluslararası konteyner taşımacılığı alanlarında boy gösteren firmamız Mersin limanı üzerinden her türlü ihracat ve ithalat kapsamında bulunan konteynerlerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her ebat ve özellikte bulunan konteynerlerin iç piyasa da taşınması ile özellikle yakın sınır komşu ülkelerimize sevk edilmesini son derece titizlik göstermek suretiyle gerçekleştiriyoruz. Ankara, Kayseri, Konya, Adana, Karaman, Gaziantep, Kahramanmaraş, Aksaray, Osmaniye ve Şanlıurfa gibi illerimizde faaliyet gösteren ihracatçı ve ithalatçı tüm firmalarımızın konteynerler ile taşınması planlanan tüm üretim mamullerinin adrese teslim şekilde taşınmasında önemli ölçüde bay sahibi bulunan kuruluşumuz uygun taşıma koşulları ve navlunları ile kaliteli hizmete dayalı nakliye seferleri düzenlemektedir.

Uzun yıllardan bu yana konteyner taşımacılığı alanında çalışmaları bulunan firmamız Mersin’de kurmuş olduğu modern araç filosu bünyesinde bulunan her türlü konteyneri taşımaya uygun tipte tırları ile sorunsuz sıkıntısız nakliye hizmeti veriyor, son derece uzman ve tecrübeli şoförleri ile teslimatları olabildiğince kısa sürede tamamlamaktadır. Firmamıza gelen tüm taleplere olumlu yönde karşılık verebilen bir yapıya sahip bulunmamız nedeniyle tercih sebebi oluyor, iş birliği yaptığımız tedarikçi kuruluşlarında verdikleri destek ile hiçbir surette araç organizasyonu sıkıntısı yaşamamaktayız. Günün her saatinde görev başında hazır bulunan operasyon ekibimiz tüm seferleri yakın takip altında tutarak herhangi bir sorun yaşanmasına mahal vermeden anında müdahale edebilecek kabiliyete sahip bulunuyor.

Ülkemizin en büyük limanlarından biri konumunda bulunan Mersin Limanı içerisinde her türlü ekipman ve personel desteği ile konteyner nakliye çalışmalarını sürdüren firmamız liman içi hizmetlerin yanı sıra gümrükleme depolama ve kantar hizmetlerini de başarılı bir şekilde yapabilmekte, taşınmakta olan tüm yüklerin teslim adresine sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Kariyer Fırsatları İçin Tıklayınız

Sosyal Medyada Biz

Sosyal medya üzerinden bizi takip edebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.