Mollagürani Mh. Vatan Cd. Fatih/İstanbul

Yurt içi Nakliye

HİZMETLERİMİZ

Kurumsal bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan firmamız uzun yıllar edinmiş olduğu tecrübeleri ile çalışma alanını oldukça geliştirerek farklı kategorilerde de hizmet sunmaya başlamıştır. Sektörün gereksinimlerini yakından takip ederek en uygun hizmet alanlarını belirleyip kaliteye dayalı çalışmalara imza atan kuruluşumuz sistematik çalışmaları ile kategorik departmanlarını faaliyete geçirmiştir. Firmamız bünyesinde hayata geçirdiğimiz çalışma alanlarımız aşağıda ki şekilde sıralanmıştır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Özellikle yurt içi taşımacılığı alanında özel öneme sahip bulunan konteyner nakliyeciliği her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başlamış, kolay taşınabilirliği ve pratikliği sebebi ile bir çok ihracatçı ve ithalatçı kuruluşun tercih ettiği taşıma şekli durumuna gelmiştir. Bu gereksinimi gözden kaçırmayarak girişimlerde bulunan firmamız Mersin Konteyner Nakliye, araç filosuna kattığı konteyner kilitli sal dorse araçları ile yollarda boy göstermeye başlamış, konteyner taşımacılığına yeni bir soluk kazandırmıştır.

AĞIR NAKLİYAT

Yurt içinde bir ilimizden diğer bir ilimize taşınması gereken her türlü gabari dışı yükün lowbed araçlarla taşınması işlemlerini karayolu izin belgeli ve sigortalı olarak sağlamakta olan firmamız, gelen talepler doğrultusunda yurt dışına da açılarak başta sınır komşu ülkelerimiz olmak üzere tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine taşınmasında da yeterli miktarda araç organizasyonları gerçekleştirmektedir. Her ebat ve ağırlıkta bulunan gabari dışı ağır nakliyat yüklerini taşıma kapasitesine sahip olan araçlarımız çeşitli yüksekliklerde bulunan ve aynı zamanda uzamalı ve havuzlu şekilleri olan lowbed dorseli tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Taşımacılık sektörü birbirine bağlı olarak çalışma gerektiren farklı departmanlardan oluşmaktadır. Bu departmanları depolama işlemleri, gümrükleme ve acente aracılık hizmetleri gibi isimlerle ayırabiliyoruz. Firmamız bu alanlarda da hizmet sunma amacı ile bünyesinde oluşturduğu departmanları hayata geçirerek tam kapsamlı lojistik hizmetleri sunmaktadır. Taşınacak yükün bulunduğu depo ve antrepolarda evrakların düzenlenmesi, gümrükleme işlemlerinin yapılması ve özellikle yurt dışında işlemlerin kısa sürede sorunsuz bir şekilde halledilmesi amacı ile acentelik ofisleri kurmuş, bu ofislerle sürekli irtibatta olarak işlemlerin en kısa sürede bitirilmesine katkıda bulunmaktadır.